خانه / تکنولوژی / سامسونگ كره زمين یک تلویزیون ۴۳ اینچی عمودی رونمایی انجام بده

سامسونگ كره زمين یک تلویزیون ۴۳ اینچی عمودی رونمایی انجام بده

سامسونگ تلویزیون جدیدی را معرفی کرده که بسیار درخور اطفال جوانانی باریک که به مقصد گوشی زيرك كلاه خود غيرمشدد‌بضع. ویژگی جالب این تلویزیون عمودی توافق داشتن آن باریک.

بخش طراحی و اشکال تلویزیون سامسونگ جلاجل اسم باشليق‌های اخیر بسیار فعال بوده و محصولات جالبی مثل تلویزیون بسیار مهتر دیواری (Wall TV) و تلویزیون هنری (Body TV) را عازم شدن بازارگاه کرده باریک. این شرکت صفت انحصارطلب مبارزه كلاه خود را می‌کند مادام بتواند توسط طراحی‌های جدید و آفرينشگري بازارگاه فروش كلاه خود را صفت به خاطرسپردني کند. اکنون يك جهت طراحی و اشکال سامسونگ یک تلویزیون عمودی مهتر را تعدادی جوانان مئه ۲۱، که به مقصد‌نكراء به مقصد گوشی‌های زيرك غيرمشدد هستند، طراحی و تعدادی کاربری خانگی معرفی کرده باریک.

مقاله‌های مرتبط:

طراحان این نمایشگر آنرا «سِرو» نامیده‌بضع که جلاجل زبان کره‌ای به مقصد‌معنای عمودی باریک. این نمایشگر درواقع یک تلویزیون عمودی ۴۳ اینچی QLED باریک توسط اسپیکرهای ۴٫۱ کاناله ۶۰ واتی که همه‌ی ویژگی‌های تلویزیون‌های زيرك سامسونگ مثل display mirroring و Bixby را دارد. سامسونگ كلام باریک که دلیل طراحی عمودی آن این باریک که تعدادی نمایش محتوای ورقه‌ نمایش گوشی‌های زيرك درخور اطفال باشد. حكماً این دلیل ممکن باریک درست باشد؛ اما چندانكه بااستعداد نیست که باعث شود نمایشگری توسط این ابعاد اسم بزرگواري آن طراحی شود.

sero

خوشبختانه می‌توان این تلویزیون را  ۹۰ درجه چرخاند و به مقصد‌لفظ افقی و مثل یک تلویزیون معمولی كره زمين آن كاربرد انجام بده. این ویژگی می‌تواند خریداران بیشتری را به مقصد این تلویزیون جذب کند؛ چون هیچ یک كره زمين دستور كار‌های تلویزیونی متداول تعدادی نمایشگرهای عمودی ساخته نمی‌شوند. درواقع خریداران این تلویزیون علاوه‌ثمار یک تلویزیون معمولی، یک تلویزیون عمودی هم خریده‌بضع.

آرامش طلب باریک «درخت سرو» مادام پایان ماه آینده توسط قیمت ۱۸۹۰۰۰ وون (تقریباً ۱۶۰ دلار) جلاجل بازارگاه کره‌ جنوبی نمایش شود؛ اما شرکت سامسونگ اعلام نکرده‌باریک که آیا این تلویزیون را بازارگاه بيرون كره زمين کشورکره جنوبی هم نمایش خواهد انجام بده یا خير و ارچه آرامش طلب باریک نمایش شود چون كه زمانی اعمال خواهد شد. سامسونگ درکنار معرفی این تلویزیون، تلویزیون‌های Serif و Body TV را هم جلاجل ابعاد متفاوت‌نمناك معرفی کرده مادام مشتریان بیشتری را جذب کند.

sero

مدیر بخش نمایشگرهای سامسونگ، هان جونگ هی، كلام باریک:‌ «سامسونگ جلاجل آینده نمایشگرهای جدیدی را معرفی می‌کند مادام به مقصد‌تدریج بتواند علایق شخصی همه‌ی مشتریانش را برآورده کند. ما همين مبارزه می‌کنیم مادام جلاجل دنیای بیرون ایده‌ها را بیابیم و نمایشگرهایی را اشکال کنیم که ویژگی‌های متفاوتی داشته باشند و تجربه ها جدیدی هم تعدادی اسم پري زده‌کننده ایجاد کنند.»

serif

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *