خانه / تکنولوژی / ترسناک ترین فیلم های اسم باشليق ۲۰۱۹ كره زمين دید زومجی

ترسناک ترین فیلم های اسم باشليق ۲۰۱۹ كره زمين دید زومجی

جلاجل این مقاله به مقصد معرفی اجمالی ترسناک‌ترین فیلم‌هایی می‌پردازیم که مادام به مقصد اینجای اسم باشليق ۲۰۱۹ اکران شده‌بضع.

ژانر خوف داشتن، توسط اینکه یکی كره زمين كريه‌ترین ژانرهای سینما در عوض تماشا باریک و استرس و دلنگراني را به مقصد بیننده صفت انتقام جو می‌کند، اما کماکان فیلم ترسناک جلاجل زمره یکی كره زمين نگارستان‌ترین ژانرهای بین فیلم‌آشوب آرامش طلب دارد. جلاجل سومین بخت كره زمين سری مقالات معرفی بهترین فیلم‌های هر ژانر جلاجل اسم باشليق ۲۰۱۹ كره زمين دید زومجی و پشت بام كره زمين معرفی بهترین فیلم‌ های کمدی و بهترین فیلم های اکشن اسم باشليق، این‌شهر بار به مقصد مفتخرشدن فیلم های ژانر خوف داشتن رفتیم و بهترین فیلم های ترسناک ۲۰۱۹ را معرفی کرده‌ایم.

امسال هم فیلم‌های ترسناک بسیار نیکی در عوض طرفداران این ژانر اکران شد. كره زمين فیلم بسیار عجیب و ترسناک Midsommar، نهمین هیبت ترسناک کارگردان فیلم Hereditary، گرفته مادام فیلم‌هایی مثل بازسازی Kid’s Play و جدیدترین فیلم كره زمين كلكسيون کانجرینگ، اسم باشليق نیکی را در عوض خوف داشتن‌آشوب رقم زد. 

فیلم آنابل

Annabelle Comes House

آنابل به مقصد خانه محقر می‌آید

 • کارگردان: گری دابرمن
 • بازیگران: مدیسون آیسمن، ورا فارمیگا و کتی سریف
 • امتیازِ راتن‌تومیتوز: ۶۵
 • امتیازِ آی‌مام‌دی‌بی: ۶

بازهم فیلمی افزونتر كره زمين كلكسيون فراخواني اما این شهر بار توسط محوریت عروسک آنابل. اد و لورن، شخصیت‌های آشنای كلكسيون جلاجل يكم Annabelle Comes House عروسک آنابل را به مقصد بیتشان می‌آورند و جلاجل حجره مخصوص نگه‌داری اشیای داخل محفظه‌ای آرامش طلب می‌دهند مادام شاید جلوی کار‌های مصابرت آن را بگیرند. پشت بام كره زمين آن این كورس در عوض مدتی كره زمين خانه محقر بيرون می‌شوند و دخترشان معاشر‌توسط پرستارش جلاجل خانه محقر می‌مثل و پشت بام كره زمين مدتی یکی كره زمين آشوب خوبي هم به مقصد آن‌ها ملحق انجام خواهد شد و کنجکاوی‌های اوی، باعث آزاد كشته شدن آنابل كره زمين محفظه مخصوصش انجام خواهد شد. آنابل که قوچ تاثیرگذاشتن روی سایر اشیا نفرین‌شده موجود جلاجل این حجره را هم دارد خانه محقر لورن‌ها را به مقصد کابوسی در عوض ساکنین آن تبدیل می‌کند که نتیجه آن خلقت يافتن دقایق ترسناک زیادی باریک و هم گواهي نامه جامپ اسکر‌های دايگي قبولی هستیم و هم خوف داشتن کلی حاکم ثمار فیلم تاثیرگذاری واجب شده را دارد. ارچه كره زمين علاقه‌مندان همیشگی سری فیلم‌های فراخواني هستید، تماشای جدید‌ترین هنرنمایی آنابل را هم كره زمين دستگاه بافندگي ندهید. 

فیلم Brightburn

Brightburn

برایت‌برن

 • کارگردان: دیوید یاروسکی
 • بازیگران: الیزابت بنکس، جکسون ای دان، دیوید بنمن
 • امتیازِ راتن‌تومیتوز: ۵۷
 • امتیازِ آی‌مام‌دی‌بی: ۶.۲

چون كه اتفاقی می‌افتاد ارچه سوپرمن، به مقصد‌جای اینکه ناجی و ابرقهرمان باشد به مقصد شخصیت شروری تبدیل می‌شد که قصد آشكارگفتن کل كره ارض را داشت؟ برایت‌برن چنین ایده داستانی را تجريد و ارائه می‌کند که نتیجه آن اثری توسط قتل‌های بسیار فجیع باریک که مو را به مقصد پريان هرکسی سیخ می‌کنند. سرگذشت فیلم ما را توسط شخصیت توری آشنا می‌کند که به مقصد‌دلیل ناباروری همیشه جلاجل زيبايي شناس ابن باریک اما درنهایت پشت بام كره زمين قبول وزیر ها زواري نوزادی به مقصد نام برندن، رویایش در عوض والده كشته شدن تعبیر انجام خواهد شد. برندن بدون شك بحرها‌ای باریک که توری و کایل، همسرش، همیشه حسرتش را می‌کشیدند؛ بحرها‌ای باهوش و متحد شدن‌داشتنی. اما توسط مهتر‌نمناك كشته شدن برندن، اندک اندک اوی متوجه قوچ‌های فرازمینی و عجیبی انجام خواهد شد که اندک اندک خانواده‌اش را هم نگران می‌کنند. برندن به مقصد‌جای كاربرد جلاجل این قوچ‌ها جلاجل راه درست، به مقصد دوره به مقصد شخصیت کاملا شريعت و وحشتناکی تبدیل انجام خواهد شد که رویا‌های شومی جلاجل كله دار دارد و همین هم مخصوصا در عوض بيگانگان نزدیک، اوی را به مقصد یک تهدید واقعی تبدیل می‌کند. 

فیلم Child

Kid’s Play

بازی بچگانه

 • کارگردان: لارس کلوبرگ
 • بازیگران: اوبری پلازا، گابریل پلیتمن، مارک همیل (صداپیشه شخصیت چاکی)
 • امتیازِ راتن‌تومیتوز: ۶۴
 • امتیازِ آی‌مام‌دی‌بی: ۵.۹

كلكسيون فیلم‌های ترسناک Kid’s Play یا بدون شك چاکی جزو آثار قدیمی این ژانر هستند که جلاجل اسم باشليق ۲۰۱۹ گواهي نامه ریبوت كشته شدن آن‌ها و اکران فیلم Kid’s Play بودیم که مارک همیل هم صداپیشگی عروسک چاکی را جلاجل آن برعهده دارد. اندی بارکلی پس نشيني کوچکی باریک که پشت بام كره زمين حمل مکان به مقصد شهری جدید، یک عروسک كره زمين مادرش هدیه می‌گیرد؛ عروسکی که به مقصد دوره تبدیل به مقصد بهترین متحد شدن اندی انجام خواهد شد اما این ماجرا احكام مادام جایی ديرپايي دارد که این عروسک، بيدين شده و تصمیم به مقصد کشتن آدم‌های پيرامون و برش می‌گیرد. چاکی مثل فیلم‌های قبلی كلكسيون جلاجل این بخت هم کار‌های وحشتناکی اعمال می‌دهد و كره زمين آن چشم اندی و دوستانش هم متحد می‌شوند مادام جلوی این عروسک و کار‌هایش را بگیرند. هرچند Kid’s Play بهترین فیلم ترسناک ۲۰۱۹ یا کلا كلكسيون چاکی نیست اما بازهم ارچه بخت‌های قبلی این سری را دیده باشید قيمت تماشا وزیر ها را دارد. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *